Záruka spokojenosti

pecet-zaruka

  

 

Naším cílem je dosahovat maximální spokojenosti zakázníků poskytnutím kvalitního výrobku, kterým Barevné křídy jsou. Za kvalitou Barevných kříd stojíme a abychom Vám to náležitě dokázali, zaručujeme se za ně. Jak? Garantujeme Vám vrácení peněz, pokud Vám křídy na vlasech nebudou držet, byť jste je aplikovali podle návodu. Garancí vrácení peněž však nemyslíme právo zákazníka (resp. spotřebitele) odstoupit do 14 dnů od smlouvy bez udání důvodu. Právo odstoupit od smlouvy přímo zakotvuje občanský zákoník a v našich obchodních podmínkách jste o tom samozřejmě informováni.

Naprostá většina našich zákazníků je z barev nadšena, aby to však nebylo pouze o slovech, spustili jsme tedy program Záruky spokojenosti s barevnými křídami JOYOUS. Podstatou programu je ujistit zákazníky o skvělých vlastnostech kříd na vlasy. Pokud barvy objednáte a nebudou Vám na vlasech držet, vrátíme Vám peníze za Vaši objednávku. Díky tomu tak můžete křídové barvy na vlasy vybírat bez obav a starostí.

Jak program Záruky spokojenosti konkrétně probíhá? V případě, že postupujete podle návodu a barvy na vlasech Vám stále nedrží, pošlete nám barvy zpět na naši adresu (najdete v kontaktech). Spolu s vrácenými barvami je nutné poslat vyplněný formulář Garance vrácení peněz, který je důležitý jak pro Vaši zpětnou vazbu, tak pro další zkvalitňování našich Barevných kříd a služeb eshopu.

Formulář ke stažení